KONST / Litografier / Färglitografi 13462279
nr 1346 2279
Meta Isæus-Berlin
(f. 1963), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 116/150. Motivet: 41x51 cm
Meta Isæus-Berlin, svensk bildkonstnär född 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:16:02
7/9 18:32:03
100 kr
7/9 19:47:59
Meta Isæus-Berlin
Läs mer om Meta Isæus-Berlin